Game Changers Podcast
Tarts velünk a Game Changers podcast sorozatban, miközben elmerülünk a szervezetfejlesztés és az üzleti játékosítás legújabb és leghatékonyabb trendjeiben!
Esettanulmányokon és szakértői beszélgetéseken keresztül olyan innovatív módszereket mutatunk be meghívott vendégeinkkel, amelyek segítségével a szervezetek dinamikusabban és eredményesebben működhetnek.
Hangolódj ránk, és fedezd fel, hogyan válhat a játék az üzleti siker kulcsává!
A jövő munkavállalójának legértékesebb tulajdonsága az önismeret. Ha jól vagyok és őszinte vagyok magammal szemben, jobban fejlődök és magasabb szinten tudom kihasználni a kínálkozó lehetőségeket. Ezt tudva miért félünk mégis attól, amit a jövő tartogat? Milyen lesz a jövő ideális munkahelye, és ami még fontosabb, hol vagyunk ebben a puzzle-rengetegben mi magunk?
Erről beszélget ma Bódi Gabi az [eureka] Consulting & Games társalapítója Dr. Rab Árpád jövőkutatóval.
Hamarosan a negyedik generáció is belép a munkaerőpiacra, ami eddig ismeretlen kihívások elé állít minket. A vezetőknek oda kell figyelniük arra, hogy a generációs attitűdök ne szüljenek áskálódást, amik folytonos stresszben tartják az új belépő kollégákat. De hogyan tegyék mindent? Miért fontos, hogy arra fókuszáljunk, hogyan építhetjük egymást?
Erről beszélget Bódi Gabi az [eureka] Consulting & Games társalapítója Dr. Baracsi Katalin generációs közösségi média szakértővel.
A gamifikáció az egyik legtöbbet keresett kulcsszó lett 2024-ben. De hogyan segíthet a történetekbe ágyazott tanulás az információk jobb elraktározásában? Hogyan használhatjuk a játékosítást önismereti eszközként? Mit jelent és miért jó, ha bekapcsol a dopaminközpont egy munkahelyi élmény hatására? Végül, de nem utolsó sorban, milyen szerepet játszik az AI a személyre szabott tanulásban?
Ebben az epizódban a munka világának az egyre diverzebb és flexibilisebb karrierutakhoz való alkalmazkodásáról beszélgetnek Dr. Kalmár Péter és Bódi Gabi, az [eureka] Consulting & Games alapítói.
Szó lesz a flow-élmény elköteleződést növelő hatásáról, a globális piacon online dolgozó cégekkel való együttműködésről, a hibrid diverzitás facilitálásáról, és arról, mit tud és mit nem tud adni nekünk a mesterséges intelligencia a vezetőfejlesztésben.
A világ a dolgok testreszabása felé halad a szervezetfejlesztés berkeiben is, azonban előtte le kell vetkőznünk a régi berögződéseket. De akkor hogyan tovább? Honnan tudjuk, mi fog valóban működni és mi az, ami csak porhintés?
Az erősségszemlélet például nem csak egy új buzzword! Ebben az adásban arról fogunk beszélgetni, hogy az erősségközpontú fejlesztés és a Gallup CliftonStrengths módszertan hogyan tudja segíteni az egyéni utakon keresztül a teljes szervezet céljait és növekedését. A mikrofonnál Bódi Gabi, az [eureka] Consulting & Games társalapítója és vendége, Kassa Zoltán, az Erste kompenzáció és szervezetfejlesztési vezetője.
Soha nem látott népszerűségnek örvend a podcast, mint műfaj. A formátum adta előnyöket cégen belül is a hasznunkra fordíthatjuk, ha megfelelően tervezünk, és jobban megismerjük az eszköz egyes aspektusait.
Egy belső, szervezeti podcastadás hatékonyan támogathatja például a szervezetfejlesztési folyamatot azáltal, hogy közvetlen és személyes platformot biztosít a kommunikációhoz. Részese lehet az onboarding folyamatnak, de akár employer branding előnyöket is kovácsolhat nekünk. Hogy hogyan? Arról Szita Máté, az [eureka] key account managere beszélget Kaltenecker Kristóffal, a Nova Produkciós Iroda Kft. tulajdonosával.
Kik vagyunk mi?
Az [eureka] Consulting & Games, vezetőképzéssel foglalkozó tanácsadó cég, amely vezetőknek és vezetői csapatoknak ad speciális eszközöket és tudásanyagot, melyek segítségével gyorsan hatékonnyá válhatnak az új feladatkörükben.
2014 óta foglalkozunk B2B szervezetfejlesztéssel, munkahelyi közösségépítéssel. Célunk, hogy a munkájuk iránt elkötelezett, eredményes és összetartó csapatokat építsünk. Közvetlen és játékos módszereken keresztül segítünk ösztönözni a munkahelyi közösségeket, ezáltal több olyan munkahely épül, ahol az emberek szívesen és jól dolgoznak együtt.
Eddig több, mint 500 csapattal dolgoztunk együtt a munkahelyi összetartás és eredményesség fejlesztés céljából.
Ez több, mint 10 000 munkavállalót jelent.
Kíváncsiak vagyunk arra, hogy Titeket hogyan tudunk támogatni! Foglalj hozzánk időpontot egy kötetlen, rövid, online egyeztetésre, és beszélgessünk Rólatok!